Valentīndienas dāvanas

Īpašas Valentīndienas dāvanas, kas darinātas ar mīlestību.

Apraksts

14. februāris iezīmē Valentīndienu – tas ir tas laiks, kad mēs parādam mūsu mīļajiem, cik ļoti viņus mīlam. Valentīndienas dāvanas izvēle ir īpašs notikums – izvēlētā dāvana tiks glabāta īpašā vietā saņēmēja sirdī. Dāvanai nav jābūt lielai un greznai, bet mīļai un unikālai. Padari šo Valentīdienu citādāku un klasisko ziedu, apsveikumu kartiņu, mīlestības vēstuli vai šokolādi papildini ar rokdarinātu un sirsnīgu mīļlietiņu, kas ir radīta ar lielu mīlestību un nesīs šo mīlestību arī tās saņēmējam.

Pie mums var atrast unikālas un ar mīlestību darinātas dāvanas, ar rokām darinātas mantiņas un dekorus. Skudrumuižas darbnīcas mantiņas, rotaļlietas, mīļlietiņas ir ideāli domātas šim īpašajam notikumam. Pasūti pie mums jau tagad un painteresējies arī par personalizāciju – mēs izšūsim saņēmēja vārdu uz mantiņas, pievienosim īpašu tekstu vai noformēsim pēc jūsu vēlmēm.

Sameklē Valentīna dienas dāvanas ne tikai viņai un viņam, bet arī saviem mazajiem, un parādi viņiem, cik ļoti viņus mīli.

Zaķu pāris - Skudrumuižas darbnīcaRokdarināta Miega pele - Skudrumuižas darbnīcaAitiņu pāris Buča - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Žirafe - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Zoss - Skudrumuižas darbnīca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atrod oriģinālas dāvanas saviem mīļajiem te:

Svētku izlase Dāvanas mazuļiem