Stāsts par Skudru

 

Kā jau mūsu nosaukums pasaka priekšā- Skudrumuižas darbnīcas galvenie tēli ir čaklās skudras. Tad nu sākām arī interesēties par dažādiem interesantiem faktiem, stāstiem un pasakām par Skudru. Ieraudzījām šo, un tas likās zīmīgs…

Katru dienu agri no rīta darbā ieradās čaklā un laimīgā Skudra. Viņa bija priecīga un ļoti daudz spēja izdarīt. Viss bija labi un ritēja sekmīgi, taču Ģenerāldirektore Kamene nolēma, ka nevar Skudra tā strādāt savā nodabā, un izveidoja uzrauga amatu, kurā pieņēma Vaboli. Viņas pienākums bija organizēt Skudras darbu. Vabole lika Skudrai katru dienu rakstīt atskaites par padarīto. Drīz vien radās nepieciešamība pēc sekretāra, kurš palīdzētu Vabolei reģistrēt un lasīt Skudras atskaites. Tāpēc darbā pieņēma Zirnekli, viņš klasificēja dokumentus un atbildēja uz telefona zvaniem.
Laimīgā Skudra strādāja, strādāja, strādāja…

Kamene bija ļoti apmierināta ar Vaboles atskaitēm un pieprasīja prognozes, rādītājus un aprēķinus. Nācās pieņemt darbā asistentu Dunduru un nopirkt datoru un krāsaino printeri.

Laimīgā un čaklā Skudra kļuva drūma un sāka sūdzēties, ka atskaites prasa ļoti daudz laika. Kamene saprata, ka kaut kas ir jādara, un tur, kur strādāja Skudra, izveidoja departamentu. Par tā priekšnieku kļuva Sienāzis. Viņš iekārtoja sev modernu kabinetu un sāka izstrādāt stratēģiskos plānus un departamenta budžetu.

Skudru vairs neredzēja smaidām. Un viņu ļoti ātri varēja nokaitināt…
Reiz Kamene, lasot departamenta atskaites, ieraudzīja, ka tas vairs nenes tādu peļņu kā agrāk, un nolēma pieņemt darbā konsultanti Pūci, lai iesaka labāko risinājumu. Pūce firmā sēdēja trīs mēnešus. Kad bija pietiekami izpētījusi situāciju, secināja, ka departamentā ir pārāk daudz darbinieku. Ņemot vērā ekspertes viedokli, darbiniekus atlaida, un sarakstā pirmā bija Skudra, jo visu laiku bija drūma un neapmierināta ar pastāvošo kārtību.

 

Mācība: Ja tomēr gribi būt laimīgā un čaklā Skudra, strādā savā labā.

 

Un to arī darām!! Saliekot kopā radošas idejas, prasmes un sapņus, esam atvērušas savu rokdarbu veikalu, kur varam parādīt visus mūsu darbus, ko radām ar lielu mīlestību un rūpību. Viss šeit redzamais ir tapis mūsu pašu rokām, tāpēc ir liels lepnums un prieks par redzamo mūsu interneta veikalā. Mēs no sirds priecājamies par arvien pieaugošo draugu un atbalstītāju pulku un ceram, ka kopā paliksim arvien lielāki, darot to, ko mīlam, un strādājot savā un Tavā labā! :)

Sveicieni no laimīgajām un čaklajām Skudrām Skudrumuižas darbnīcā!