Mīlu Tevi Lācis

€ 25 Ielikt grozā

Mīlestības lācis ar izšūtu sirsniņu un iespēju personalizēt ar izšūtu vārdiņu - ideāla dāvana mīļotajam!

Apraksts

Pasūtīt Lācis01 Mīlu Tevi lācis - €25.00

Nezini, ko uzdāvināt mīļotajam cilvēkam? Personalizēts lācis kā ideāla dāvana Valentīndienā, kāzu jubilejā vai atzīmējot citu mīlestības pilnu notikumu! Katrs lācītis ir īpašs un unikāls un vienā eksemplārā- tāpat kā jūsu mīlestība!

Lāci var personalizēt vairākos veidos –

1. Izšūt mīļotā vārdu uz lācīša rokas;

2. Izvēlēties lāča auduma krāsas – saglabājot lācīša ķermeni tradicionāli brūnu un personalizējot austiņas, lentīti un izšuvuma krāsu, kā arī veidojot lāci pavisam īpašu- ķermeni jebkurā krāsā un tam pieskaņojot detaļas (austiņas, lentīti un izšuvumu) citā krāsā. Izvēle ir Jūsu!

Lācim augums- 45cm

Izmantotie materiāli- audums, lentīte, pildījums (linsēklas, sintepons), actiņas, podziņas, mulinē diegi izšuvumam. Nav ieteicams bērniem jaunākiem par 2-3 gadiem Viagra 100 mg pills (pēc vecāku ieskatiem). Nedrīkst mazgāt.

Citas idejas: Dāvana Valentīndienā

Foto Kāzu dāvana rāmis- Skudrumuižas darbnīcaKāzu dāvana - laulāšanās vieta rāmī | Skudrumuižas darbnīcaFoto kāzu dāvana Trio rāmis - Skudrumuižas darbnīca

  Zaķu pāris-Dāvana kāzām - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Zostiņa - Skudrumuižas darbnīcaRokdarināta Miega pele - Skudrumuižas darbnīcaPersonalizēts Lācis - Oriģināla dāvana jaundzimušajam - Skudrumuižas Darbnīca  Aitiņu pāris Buča - Skudrumuižas darbnīca

Neatradi, ko meklēji?

Unikāli pasūtījumiMēs šujam mantiņas, dāvanas un aksesuārus arī uz pasūtījumu – nāc ar savu ideju un mēs kopā to īstenosim! Ieskaties sadaļā unikāli pasūtījumi vai sazinies ar mums par savām idejām: Kontakti.