Mīļi vārdi

Mīļi vārdi - Skudrumuižas darbnīcaPaldies, ka esi kopā ar mums Skudrumuižas darbnīcas rokdarināto lietu veikalā! Mēs darām savu darbu no visas sirds un ceram, ka caur mūsu rotaļlietām un citiem izstrādājumiem Tu vari sajust visas labās domas, ko esam tajos ielikuši.

Ja Tavās mājās jau ir kāda Skudrumuižas darbnīcas lelle, Miega pele, lācītis vai kāds cits izstrādājums vai Tev vienkārši patīk tas, ko redzi mūsu veikalā, un Tu vēlies dalīties savos iespaidos, aizpildi anketu zemāk! Gaidīsim arī ierosinājumus, jaunas idejas un padomus, lai kopā izveidotu šo veikalu par labāko vietu, kur ērti meklēt un atrast labākās dāvanas Tev un Taviem mīļajiem! Paldies!

Ļoti priecāsimies, ja padalīsies ar atsauksmēm un bildēm arī mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/SkudrumuizasDarbnica/

 

Liene (22.11.2015.): Svētku piespraudes
Šajā 18. novembrī es un mana ģimene uz svētkiem īpaši saposāmies ar Skudrumuižas darbnīcas skaistajām patriotiskajām piespraudēm. Tās ir ļoti kvalitatīvas un jo īpaši patīk ar pērlītēm uzaustais centrs. Paldies!

Elīna (03.02.2015.): Kokons – komplekts
Kokons ir Ernesta pastaigu ietērps jau no nedēļas vecuma – tas vienlaikus lieliski saglabā siltumu un ļauj puikiņam kokonā kustēties pēc sirds patikas, kas viņa neatkarīgajam garam ir ļoti svarīgi. Ārā ap 0-5 grādi, bet Ernestam pastaigās pietiek ar vienu drēbju kārtiņu, kokona komplektu un flīsa ietinamo segu. Viss labi elpo un silts! Krāsainās zeķītes (kas aug līdzi kājelēm) un cimdiņi mazajam pašās pirmajās nedēļās noderēja arī naktīs, lai turētu siltumā mazās vēsās pēdiņas un plaukstiņas. Un raibās krāsas tā iepriecina apkārtējā pelēkajā ziemas toņkārtā!

Jolanta (22.10.2014.): Siltais zaķis
Esmu sajūsmā par manu jauno Silto Zaķi no Skudrumuižas darbnīcas. Zaķītis uzsildot patīkami smaržo un labi silda.

Alise (12.10.2013.): Bērnu lietiņas
Saņēmu jūsu veidoto bērnu lacīti, kas tika veidota pēc mana īpaša lūguma un pasūtījuma. Esmu sajūsmā, cik lieliski tā izskatās manas draudzenes meitiņai. Mazā tagad var ēst mammai neuztraucoties, ka tiks nošmulētas drēbītes un reizē arī izskatoties kā maza princese. Paldies Skudrumuižas darbnīcai par skaisto lacīti! :)

Ilze (22.10.2013.): Bērnu gultiņas karuselis
Vakar mazais Edžiņš saņēma dāvanā no Elīnas fantastiski skaitu un mīļu mazo rotaļlietu karuseli. Tik mīļa, skaista dāvaniņa, par ko prieki mūsu divus mēnešus vecajam mazulim – bezgala smaida un koķetē ar zvēriņiem:) Arī man prieks par tik gaumīgu rotaļlietu mūsu istabā. Noteikti iesaku citām māmiņām un gaidam, kad karuselīši būs pieejami online veikalā. Paldies Elīnas mammai!:)

Dace (27.10.2013.): Lelles
Mazai rādīju Jūsu lapu… šī sajūsmā, pieprasīja lelli un tos mīlētāju zaķus :)

 

Drošības jautājums:
4 + 2 =