Lāču meitene

€ 40 Ielikt grozā

Mīļš auduma lācītis ar izšūtu bērna vārdu uz rociņas un latvju spēka zīmi uz vēderiņa - ideāla dāvana raudzībās!

Apraksts

Pasūtīt Lācis Lāču meitene - €40.00

Vai atceries savu pirmo rotaļlietu? Personalizēts lācis kā ideāla dāvana bērnam! Šī rotaļlieta mazulim būs jauka un mīļa lietiņa dzimšanas dienā vai kādā īpašā pasākumā, kas noderēs vēl ilgus gadus pēc tam. Lāču meitene ar savu rotaļu zaķīti būs arī lieliska dāvana raudzībās, kas dāvās sentimentālu vērtību no šī īpašā dzīves mirkļa. Skudrumuižas darbnīcas mīkstais lācis būs lielisks rotaļu biedrs bērniņam paaugoties, kā arī mīļa un sentimentāla dāvana vecākiem. Katrs bērniņš ir īpašs un unikāls, un tieši tapēc arī dāvanai jābūt oriģinālai un tikai vienā eksemplārā.

Lācim augums- 45 cm

Izmantotie materiāli- audums, lentīte, pildījums (linsēklas, sintepons), stikla actiņas, podziņas. Nav ieteicams bērniem jaunākiem par 2-3 gadiem (pēc vecāku ieskatiem). Nedrīkst mazgāt.

Iespējams tieši šis lācis vairāk nav pieejams, jo tiek izgatavots ļoti ierobežotā daudzumā, bet uz pasūtījumu izgatavosim ļoti līdzīgu detaļas saskaņojot ar pircēju.

 

Citas idejas: dāvana bērnam dzimšanas dienā, dāvana raudzībās

Grabulītis Mušmire - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Zostiņa - Skudrumuižas darbnīcaKokons - Debesmanna - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Zebra - Skudrumuižas darbnīcaKokons Karameles - Skudrumuižas darbnīcaSildāmais zaķis - Skudrumuižas darbnīca

Neatradi, ko meklēji?

Unikāli pasūtījumiMēs šujam mantiņas, dāvanas un aksesuārus arī uz pasūtījumu – nāc ar savu ideju un mēs kopā to īstenosim! Ieskaties sadaļā unikāli pasūtījumi vai sazinies ar mums par savām idejām: Kontakti.