Kokons jaundzimušajiem “Karameles”

€ 40 Ielikt grozā

Mīļa un silta dāvana raudzībās bērniņam pirmajos mēnešos - kokons ir ērts guļammaiss zīdaiņiem, kas rada siltuma un drošības sajūtu.

Apraksts

Pasūtīt Karamles Komplekts - €40.00

Komplekts ar kokonu bērna labsajūtai un miegam mājās vai pastaigā no dzimšanas brīža līdz 3-6 mēnešiem. Kokons, saukts arī par kūniņu, vīstokli jeb guļammaisu jaundzimušajiem, ietin jūsu zīdainīti siltumā un maigumā. Tas piekļaujas mazulim, radot drošības un omulības sajūtu, tāpat kā iepriekšējos mēnešus māmiņas puncī. Ideāli piemērots rudens un ziemas mēnešos, bet to var lietot arī siltākā laikā pastaigām ārā ar ratiem, uzvelkot bērniņam zem kokona vien plānu krekliņu.

Kokoniņa būtība nedaudz atgādina agrāko laiku bērnu kopšanas praksi, kad mazuļus cieši tina. Kokons kalpo kā alternatīva bērniņa vīstīšanai autiņos, kas ir daudz komplicētāka, sarežģītāka un neērta. Bet atšķirībā no ietīšanas autiņos, bērniņam tomēr saglabājas kustību brīvība, jo kokonā viņš tiek maigi, nevis cieši ievīstīts.

Ļoti bieži kokoni tiek izmantoti arī kā aksesuāri zīdaiņu fotosesijās.  Skudrumuižas darbnīca piedāvā kokonu jeb guļammaisu mazulim komplektā ar pieskaņotu cepurīti, siltām zeķītēm un cimdiņiem. Šis komplekts ir ar rokām adīts no mīkstas dzijas. Kokons ir sapogājams kā šallīte ap kaklu vai zem padusēm, atstājot rociņas ārpusē.

Materiāli: akrila dzija
Mazgāt ar rokām 30 grādu temperatūrā

Ir pieejams dažādās krāsās un variācijās, izgatavojam arī uz pasūtījumu.
Tieši šis kokons iespējams vairs nav pieejams – šajā gadījumā visas izmaiņas kokona izskatā tiks saskaņotas ar pircēju pirms tā piegādes.