Kokons – Pieneņu pļava

€ 40 Ielikt grozā

Mīļa un silta dāvana raudzībās bērniņam pirmajos mēnešos - kokons ir ērts guļammaiss zīdaiņiem, kas rada siltuma un drošības sajūtu.

Apraksts

Pasūtīt Pieneņu pļava Komplekts - €40.00

Komplekts ar kokonu bērna labsajūtai un miegam mājās vai pastaigā no dzimšanas brīža līdz 3 mēnešiem. Kokons ir guļammaiss mazulim un komplektā ir pieskaņota cepurīte, siltas zeķītes un cimdiņi. Adīts ar rokām no mīkstas dzijas un rada drošības sajūtu bērniņam. Kokons ir sapogājams kā šallīte ap kaklu vai zem padusēm, atstājot rociņas ārpusē.

Materiāli: 85% akrils Dancing Baby, 15% mohēra Angora Elite.
Mazgāt 30 grādu temperatūrā.

Ir pieejams dažādās krāsās un variācijās, izgatavojam arī uz pasūtījumu.
Kokons iespējams vairs nav pieejams – šajā gadījumā visas izmaiņas kokona izskatā tiks saskaņotas ar pircēju pirms tās piegādes.

Adīts kokons zīdainim – citi varianti:

Kokons jaundzimušajiem “Karameles”Adīts kokons zīdainim - dāvana raudzībās - Skudrumuižas darbnīcaKokons - Saldās kūciņas
Kokons - Vizbulītes sniegāKokons - Klinģerīšu tēja

Citas idejas: dāvanas raudzībās

Mīļā miega Zostiņa - Skudrumuižas darbnīcaRokdarināta Miega pele - Skudrumuižas darbnīcaPersonalizēts Lācis - Oriģināla dāvana jaundzimušajam - Skudrumuižas Darbnīca

 

 

 

 

 

 

 

Neatradi, ko meklēji?

Unikāli pasūtījumiMēs šujam un taisām mantiņas, dāvanas un aksesuārus arī uz pasūtījumu – nāc ar savu ideju un mēs kopā to īstenosim! Ieskaties sadaļā unikāli pasūtījumi vai sazinies ar mums par savām idejām: Kontakti.