Rāmis – ilustrācija ar kāzu vietu

€ 20 Ielikt grozā

Kāzu dāvana jaunajam pārim vai kāzu jubilejas dāvana - iesūti fotogrāfiju un mēs no tās uztaisīsim īpašu skicētu ilustrāciju skaistā rāmī

Apraksts

Pasūtīt Foto kāzu vieta

Tava kāzu dāvana var kļūt ļoti īpaša jaunajam pārim – iemūžini viņu svinību vietu īpašā un oriģinālā foto ilustrācijā. Jebkura ēkas, svinību vietas vai pāra fotogrāfija pārtaps par skicētu ilustrāciju ar pludinātas ūdenskrāsas efektu. Pievieno tekstu ar jaunā pāra vārdu, uzvārdu un kāzu datumu. Ilustrācija tiek rūpīgi apstrādāta un ierāmēta skaistā rāmītī. Atkarībā no bildēm rāmis var būt gan horizontāli, gan vertikāli. Pēc pieprasījuma ilustrācijā var pievienot papildus objektus (ziedus, uzrakstus, dekorācijas, kāzu atribūtiku) vai neiekļaut kaut ko no oriģinālās fotogrāfijas, kas ir lieks. Foto rāmis pieejams 2 krāsās – baltā un melnā.

Padari savu dāvanu jaunajam pārim unikālu un atmiņā paliekošu ar šo foto kāzu dāvanu. Izpildes termiņš 5 dienas. Pēc pasūtījuma apmaksas nosūti vēlamos attēlus uz mes@skudrumuiza.lv .

Piegādes varianti šeit.

Izmēri: Foto rāmis – 24×18 cm

* Pie ilustrācijas pasūtījuma veikšanas klientam būs iespēja ieteikt labojumus vai mazas izmaiņas vienu reizi pirms galējās ilustrācijas apstiprināšanas un printēšanas. Iesūtītajai fotogrāfijai jābūt pēc iespējas kvalitatīvākai – no tā atkarīga gala rezultāta kvalitāte.

Citas foto kāzu dāvanas:

Foto Kāzu dāvana rāmis- Skudrumuižas darbnīcaFoto kāzu dāvana Trio rāmis - Skudrumuižas darbnīca

Citas idejas: oriģināla kāzu dāvana

Zaķu pāris-Dāvana kāzām - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Zostiņa - Skudrumuižas darbnīcaRokdarināta Miega pele - Skudrumuižas darbnīcaPersonalizēts Lācis - Oriģināla dāvana jaundzimušajam - Skudrumuižas Darbnīca
Svētku piespraudes abiem - Skudrumuižas darbnīca
Aitiņu pāris Buča - Skudrumuižas darbnīca

 

 

 

 

 

 

Neatradi, ko meklēji?

Unikāli pasūtījumiMēs šujam mantiņas, dāvanas un aksesuārus arī uz pasūtījumu – nāc ar savu ideju un mēs kopā to īstenosim! Ieskaties sadaļā unikāli pasūtījumi vai sazinies ar mums par savām idejām: Kontakti.