Kāzu dāvana – Trio rāmis

€ 30 Ielikt grozā

Kāzu dāvana jaunajam pārim vai kāzu jubilejas dāvana - iesūti fotogrāfiju un mēs no tās uztaisīsim īpašu skicētu ilustrāciju skaistā rāmī

Apraksts

Pasūtīt Foto dāvana trio

Kāzu dāvana kā īpaša un oriģināla foto ilustrācija – jebkura pāra fotogrāfija pārtaps par skicētu ilustrāciju ar pludinātas ūdenskrāsas efektu. Papildus ilustrēsim arī pāra laulāšanās svinību vietas fotogrāfiju un tekstu – jaunā pāra vārdu, uzvārdu un kāzu datumu. Ilustrācija tiek rūpīgi apstrādāta un ierāmēta skaistā rāmītī ar 3 attēliem. Atkarībā no bildēm rāmis var būt gan horizontāli, gan vertikāli. Pēc pieprasījuma ilustrācijā var pievienot papildus objektus (ziedus, uzrakstus, dekorācijas, kāzu atribūtiku) vai neiekļaut kaut ko no oriģinālās fotogrāfijas, kas ir lieks. Foto rāmis pieejams 3 krāsās – baltā, melnā un koka krāsā.

Padari savu dāvanu jaunajam pārim unikālu un atmiņā paliekošu ar šo foto kāzu dāvanu. Izpildes termiņš 5 dienas. Pēc pasūtījuma apmaksas nosūti vēlamos attēlus uz mes@skudrumuiza.lv .

Piegādes varianti šeit.

Izmēri: Foto rāmis – 50×23 cm, 3 ilustrācijas, katra 13×18 cm

* Pie ilustrācijas pasūtījuma veikšanas klientam būs iespēja ieteikt labojumus vai mazas izmaiņas vienu reizi pirms galējās ilustrācijas apstiprināšanas un printēšanas. Iesūtītajai fotogrāfijai jābūt pēc iespējas kvalitatīvākai – no tā atkarīga gala rezultāta kvalitāte.

Citas foto kāzu dāvanas:

Foto Kāzu dāvana rāmis- Skudrumuižas darbnīcaKāzu dāvana - laulāšanās vieta rāmī | Skudrumuižas darbnīca

Citas idejas: oriģināla kāzu dāvana

Zaķu pāris-Dāvana kāzām - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Zostiņa - Skudrumuižas darbnīcaRokdarināta Miega pele - Skudrumuižas darbnīcaPersonalizēts Lācis - Oriģināla dāvana jaundzimušajam - Skudrumuižas Darbnīca
Svētku piespraudes abiem - Skudrumuižas darbnīca
Aitiņu pāris Buča - Skudrumuižas darbnīca

 

 

 

 

 

 

Neatradi, ko meklēji?

Unikāli pasūtījumiMēs šujam mantiņas, dāvanas un aksesuārus arī uz pasūtījumu – nāc ar savu ideju un mēs kopā to īstenosim! Ieskaties sadaļā unikāli pasūtījumi vai sazinies ar mums par savām idejām: Kontakti.