Foto kāzu dāvana – Mežģīnes

€ 25 Ielikt grozā

Iesūti fotogrāfiju un mēs no tās uztaisīsim īpašu skicētu ilustrāciju skaistā rāmī. Ideāla dāvana kāzu jubilejā.

Apraksts

Pasūtīt Foto dāvana

Īpaša un oriģināla kāzu dāvana: jebkura pāra fotogrāfija pārtaps par skicētu ilustrāciju ar pludinātas ūdenskrāsas efektu. Ilustrācija tiek rūpīgi apstrādāta un ierāmēta skaistā mežģīņotā rāmītī, kas var tikt lietots ar statīvu uz jebkuras virsmas vai piekarināts pie sienas (sienas stiprinājumi nav iekļauti). Atkarībā no bildes rāmis var būt gan horizontāli, gan vertikāli. Pēc pieprasījuma ilustrācijā var pievienot papildus objektus (ziedus, uzrakstus, dekorācijas, kāzu atribūtiku) vai neiekļaut kaut ko no oriģinālās fotogrāfijas, kas ir lieks. Ilustrācijai var pievienot tekstu – jaunā pāra vārdus un jauno uzvārdu, kāzu datumu, īsu apsveikumu.

Pasūtot 2 ierāmētas ilustrāciju kopijas vai ilustrāciju vienā rāmī un tekstu (pāra vārdus, kāzu datumu un/vai īsu apsveikumu) otrā rāmī – saņem 20% atlaidi šai foto kāzu dāvanai.

Padari savu dāvanu jaunajam pārim unikālu un atmiņā paliekošu! Papildus ir iespējams iegādāties pieskaņotus aksesuārus- skaistu puķu podiņu ar ziedošām rozītēm vai pēc vienošanās kādu citu augu un mežģīņainu svečturi ar svecīti. Izpildes termiņš 5 dienas. Pēc pasūtījuma apmaksas nosūti vēlamos attēlus uz mes@skudrumuiza.lv .

Piegādes varianti šeit.

Izmēri: Foto rāmis – 25×30 cm, ilustrācija 13×18 cm

Aksesuāru izmēri: puķu podiņš- augstums 18 cm, diametrs 15 cm, svečturis- augstums 23 cm, diametrs 15 cm.

* Pie ilustrācijas pasūtījuma veikšanas klientam būs iespēja ieteikt labojumus vai mazas izmaiņas vienu reizi pirms galējās ilustrācijas apstiprināšas un printēšanas. Iesūtītajai fotogrāfijai jābūt pēc iespējas kvalitatīvākai – no tā atkarīga gala rezultāta kvalitāte.

Citas foto kāzu dāvanas:

Foto kāzu dāvana Trio - Skudrumuižas darbnīcaFoto kāzu dāvana Trio melns rāmis - Skudrumuižas darbnīcaFoto kāzu dāvana Trio koka rāmis- Skudrumuižas darbnīca

Citas idejas: oriģināla kāzu dāvana

Zaķu pāris-Dāvana kāzām - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Zostiņa - Skudrumuižas darbnīcaRokdarināta Miega pele - Skudrumuižas darbnīcaPersonalizēts Lācis - Oriģināla dāvana jaundzimušajam - Skudrumuižas Darbnīca
Svētku piespraudes abiem - Skudrumuižas darbnīca
Aitiņu pāris Buča - Skudrumuižas darbnīca

 

 

 

 

 

 

Neatradi, ko meklēji?

Unikāli pasūtījumiMēs šujam mantiņas, dāvanas un aksesuārus arī uz pasūtījumu – nāc ar savu ideju un mēs kopā to īstenosim! Ieskaties sadaļā unikāli pasūtījumi vai sazinies ar mums par savām idejām: Kontakti.