Dekoratīvs grozs

€ 15 Ielikt grozā

Dekoratīvs skalu grozs kā unikāla dāvana; dekoratīvs un praktisks aksesuārs fotosesijām, cienastam, piknikam

Apraksts

Pasūtīt Groziņš Groziņš Sapnis par Parīzi - €15.00

Dekoratīvs grozs, kas ir pīts no skaliem un dekorēts dekupāžas tehnikā, ir praktisks un skaists aksesuārs svētkos, fotosesijām, cienastam, piknikam vai dodoties uz tirgu pēc lauku labumiem. Padari sēņošanu un ogošanu īpašu ar dekupāžas tehnikā dekorētu groziņu.

Groziņu var izmantot, pasniedzot kādu īpašu dāvanu saviem mīļajiem jubilejās, dārza svētkos, dodoties uz sālsmaizi vai vienkārši ikdienas gaitās, piešķirot savam tēlam akcentiņu, ko pavisam noteikti ievēros un novērtēs ikviens.

Mūsu skalu groziņi pieejami arī kā komplekts: saskaņoti lielākā un mazākā izmērā, piemēram, sev un meitiņai- un kopā izskatīsieties pasakaini!

Iespējami arī īpaši Jums izgatavoti groziņi, saskaņojot Jūsu vēlamo krāsu, rakstu un izmēru! Sazinies ar mums un sarunāsim visu precīzāk!

Sameklē sev mīļāko krāsu, rakstu un izmēru! Sazinies ar mums, lai veiktu specpasūtījumu!

Izmēri: Garums- 34cm, platums- 22cm, augstums- 14cm, augstums ar rokturi- 28cm

Izmantotie materiāli: Skalu groziņš, lentīte, dekupāžas materiāli

 

Dekoratīvs grozs- citi varianti:

Skalu groziņš Līgo nakts - Skudrumuižas darbnīca   Dāvanu grozs, skalu groziņš Magones - Skudrumuižas darbnīca   Dekorēts skalu grozs - Ar putniem - Skudrumuižas darbnīca

Citas idejas: oriģinālas dāvanas

Zaķu pāris-Dāvana kāzām - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Zostiņa - Skudrumuižas darbnīcaRokdarināta Miega pele - Skudrumuižas darbnīcaPersonalizēts Lācis - Oriģināla dāvana jaundzimušajam - Skudrumuižas Darbnīca
Svētku piespraudes abiem - Skudrumuižas darbnīca
Aitiņu pāris Buča - Skudrumuižas darbnīca

 

 

 

 

 

 

Neatradi, ko meklēji?

Unikāli pasūtījumiMēs šujam un taisām mantiņas, dāvanas un aksesuārus arī uz pasūtījumu – nāc ar savu ideju un mēs kopā to īstenosim! Ieskaties sadaļā unikāli pasūtījumi vai sazinies ar mums par savām idejām: Kontakti.