Personalizēts Lācis

€ 25 Ielikt grozā

Mīļš auduma lācītis ar izšūtu bērna vārdu uz rociņas un latvju spēka zīmi uz vēderiņa - ideāla dāvana raudzībās!

Apraksts

Pasūtīt Lācis

Vai atceries savu pirmo rotaļlietu? Personalizēts lācis kā ideāla dāvana bērnam! Šī rotaļlieta mazulim būs jauka un mīļa lietiņa dzimšanas dienā vai kādā īpašā pasākumā, kas noderēs vēl ilgus gadus pēc tam. Lācītis var būt arī lieliska dāvana raudzībās, kas dāvās sentimentālu vērtību no šī īpašā dzīves mirkļa. Skudrumuižas darbnīcas personalizētais Lācis būs lielisks rotaļu biedrs bērniņam paaugoties, kā arī mīļa un sentimentāla dāvana vecākiem. Katrs bērniņš ir īpašs un unikāls, un tieši tapēc arī dāvanai jābūt oriģinālai un tikai vienā eksemplārā.

Lāci var personalizēt vairākos veidos – 1. Izšūt bērna vārdiņu uz lācīša rokas; 2. Izšūt latvju spēka zīmi uz lācīša vēdera – tā dod ne tikai skaistu ornamentālu papildinājumu dāvanai, bet arī enerģētisku spēku un aizsardzību mazulim; 3. Izvēlēties lāča auduma krāsas – saglabājot lācīša ķermeni tradicionāli brūnu un personalizējot austiņas, lentīti un izšuvuma krāsu, kā arī veidojot lāci pavisam īpašu- ķermeni jebkurā krāsā un tam pieskaņojot detaļas (austiņas, lentīti un izšuvumu) citā krāsā. Izvēle ir Jūsu! Lācim augums- 35cm Izmantotie materiāli- audums, lentīte, pildījums (linsēklas, sintepons), stikla actiņas, podziņas, mulinē diegi izšuvumam. Nav ieteicams bērniem jaunākiem par 2-3 gadiem (pēc vecāku ieskatiem). Nedrīkst mazgāt.

Citas idejas: dāvana bērnam dzimšanas dienā, dāvana raudzībās

Grabulītis Mušmire - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Zostiņa - Skudrumuižas darbnīcaKokons - Debesmanna - Skudrumuižas darbnīcaMīļā miega Zebra - Skudrumuižas darbnīcaKokons Karameles - Skudrumuižas darbnīcaSildāmais zaķis - Skudrumuižas darbnīca

Neatradi, ko meklēji?

Unikāli pasūtījumiMēs šujam mantiņas, dāvanas un aksesuārus arī uz pasūtījumu – nāc ar savu ideju un mēs kopā to īstenosim! Ieskaties sadaļā unikāli pasūtījumi vai sazinies ar mums par savām idejām: Kontakti.