Bērnu gultiņas karuselis

€ 21.30 Ielikt grozā

Rokdarināts bērnu gultiņas karuselis ir lielisks papildinājums jebkurai bērnu istabai. Gultiņas karuselis ir lieliska dāvana jaundzimušajiem, krustbērniem, mazbērniem un bērniņiem uz raudzībām.

Apraksts

Pasūtīt Bērnu gultiņas karuselis Dekors - €21.30

Viena no pašām pirmajām aktivitātēm, ko var izbaudīt jaundzimušais, ir bērnu gultiņas karuselis. Pirmajos mēnešos bērniņš daudz laika pavada gultiņā. Labi izvēlēts un pareizi novietots bērnu gultiņas karuselis jeb bērnu mobilis kā izklaidēs, tā arī nomierinās bērnu. Bērnu gultiņas karuselis iemidzinās bērniņu vakaros un pamostoties viņu iepriecinās ar košajām krāsām un kustību. Karuselītis stimulē bērna redzi un koncentrēšanos.

Šis rokdarinātais karuselis gultiņai ir lielisks papildinājums bērnu istabai ne tikai kā lieliska rotaļlieta bērnam, bet arī interesants istabas dizaina elements, kas iepriecinās arī vecākus. Gultiņas karuselis ir lieliska dāvana jaundzimušajiem, krustbērniem, mazbērniem un bērniņiem uz raudzībām.

Bērniņam paaugoties, bērnu gultiņas karuseļa mantiņas var izmantot kā mīļas rotaļlietas bērnam. Katru karuseli varam izveidot pēc katra vēlmēm, izvēloties mantiņas no mūsu rotaļlietu klāsta vai īpašā gadījumā, speciāli pasūtot tematiku vai rotaļlietu tēlus.